December 2016

Happy New Year!

31. december 2016 at 16:52 | Lyilla |  Diary
Silvestr.
Rok 2016 bude za pár hodin za námi. Všichni zase budeme o rok starší. Ach. Můj rok 2016 byl zajímavý. Tento den ale oslavím jinak, než každý rok. Budu doma. Většinou jsem byla venku. S někým. Ale všichni už něco mají, tak se spokojím s pokojem, který dnes na párty pro jednoho, poklidím. Budu koukat na filmy, nebo seriály. A nebo zkusím někoho vytáhnout ven. Ale hlavně si budu užívat. Doufám že vy si Silvestr užijete lépe :P. Ale nestěžuji si.

16:40 - domluveno s Trifle. Strávím začátek roku spolu. Snad xd. Pokud jedna z nás neumře unavou :D.

Už jenom 8 hodin. Do roku 2017. Přecevzetí? :D Mám.. :D

1. Přestat si kousat nehty.
I já mám své mouchy. Ano koušu si nehty. Ale už si zvykám. Už nejsou okousané. Dobře tři ano. Ale né víc :).

2. Více se zaměřit na sport.
Někdy před tréninkem si říkám, jak se mi nechce. Ale když si vzpomenu co vše se na mně může změnit, zvednu prdel a jdu.

3. Trochu víc ovoce a zeleniny.
Jsem ten typ človíčka, co mu nevadí Mekáč. Něco mi tam prostě chutná a někdy to tělo trochu potřebuje. Ale neberte si ze mně příklad, není to zdravé. Plus si to dopřávám v malém množství, takže to nikoho nezabije.

4. Více se soustředit na kamarády.
Jsem člověk, který nerad vytahuje paty z domu. Tohle chci na sobě změnit. Bydlím na vesnici, takový maličký. Takže se tomu vesnice říkat nemůže. No. Pořídila jsem se penny, takže bude snažší chodit ven, protože budu mít proč.

5. Nebýt prase.
Dobře. Tohle je trochu hnusný. Říkat si prase. Ale v pokoji mám vždy takový bordel. grrrrrr. No vždy když uklidím, vydrží to 1-3 dny. Chci to trochu dýl. Potom toho uklízení bude míň!

6. Učení.
Jak ostatní, tak i já mám problém se školou. Máme mnoho písemek. A jelikož mám každý den trénink, musím poslouchat víc ve škole. Nebo se učit na trénincích. Ach. Chci tu blbou fotografickou paměť :).

7. Dokonalé vlasyy.
Ze všeho nejradši mám na sobě vlasy, ale trochu i oči. No, ale jsme u vlasů. Chci jim dopřád takovou péči, jaká jim patří. Lásky moje.

Okay. Okay. Tady to ukončím, nu. Tohle by bylo vše, co si do roku 2017 chci splnit. Napište mi vaše přecevzetí a jak jste Silvestr strávili vy. Popřípadě s kým a kde.

Happy New Year <3!Weekend Terror

21. december 2016 at 15:19 | Lyilla |  Normal
Tento týden byl fakt šílený. Samý zařizování, zapomínání.. ani neví kde mi hlava stojí. Aby jste věděli o čem mluví, tak Vám tu napíšu, co se mi za tento týden stalo.

Pondělí.
Normální den. Nemám ráda pondělí. Musíte po dvou krásných, krátkých dnech vstávat. "Nííí já nechciii!" (ní je v mém případě ne, prostě říkám ní O.o). Ale tentokrát se mi nechtělo vstávat kvůi tomu, že jsem v sobotu jela do Prahy a vracela jsem se pozdě a to samé v neděli, akorád jsem jela do Brna. Moc jsem si to užila, ale ta nálada, meh. No tak začalo pondělí. Bylo to fajn, dokud nezačala škola, kde jsem usínala. Fakt jsem v jedný hodině usnula, ale nikdo si toho nevšimnul. Přežila jsem to. Konečně 6. hodina. Ale co... byla chemie. Dobře, to jsem taky nějak přežila a odpoletko taky.
Konečně doma. Jenže pak na 3 hodinový trénink ^^ zábava!

Úterý.
Jak já nesnáším brzké vstávání. No co nadělám. Vstala jsem. Měli jsme psát z Fyziky. Bylo to ízy, mám za 1. Ale co. Tenhle den prošel. Do doby když jsem měla další trénink. Tentokrát Disco Dance (V pondělí jsem měla Rock'n'Roll). Vůbec mi to nešlo. Moje nohy byly jako ze dřeva. Vůbec nepobírám. Tak mě trenérka sprdla, ale hodina a půl utekla. Šla jsem domů. Konečně zasloužený odpočinek. Ale nějak to na mě dolehlo. Divný pocit.. :/

Středa.
Dnešek byl fakt divný. Zapomněla jsem kamarádce donést dárek. Jsem strašná. Zítra totiž máme besídku a já zapomněla, že tam nebude. Bylo mi ze mě špatně. Těším se, až jí ten dárek dám s velkou omluvou. No měli jsme dějepis - test. Doufám, že to bude v pohodě.
Seděla jsem s kamarádkou (ta s tím dárečkem). Měli jsme Zeměpis. Náš třídní, já nevím. Je divný :D. Vždy, v každé hodině, mě napomene, že se bavíme. Ne kamaárdku. Mě :D. Myslím, že si na mě zasedl. No není to jisté, ale myslet si můžu cokoliv. Snad tento den dopadne skvěle. Ještě dnes mám Lidušku ( škola zaměřená na hudbu, pro děti). Držte mi palce :p <3.

Christmas is Coming <3

10. december 2016 at 15:52 | Lyilla |  Normal
Jelikož přichází Vánoce, tak jsem si tak nechala sladit i blog.
Moc děkuji Trifle.
Strašně se ti to povedlo a díky tobě mám i Vánočně sladěn blog.
Velké poděkování.