Christmas is Coming <3

10. december 2016 at 15:52 | Lyilla |  Normal
Jelikož přichází Vánoce, tak jsem si tak nechala sladit i blog.
Moc děkuji Trifle.
Strašně se ti to povedlo a díky tobě mám i Vánočně sladěn blog.
Velké poděkování.

Vánoce. Duch dobré nálady a dobrých skutků. Měli bychom se Vánočně naladit a já Vám sem dám pár typů, které pomohou i mně.

1. Vánoční filmy 🎄🎉
Mezi mé oblíbené filmy patří například: Legendární parta, Sám Doma, Grinch a třeba Kráska a Zvíře.
U těchto filmů se pobavím, rozpláču, usměju a překvapím. Mám skvělé výrazy já vím. Vím, že některé nejsou zrovna s Vánoční tématikou, ale mají něco do sebe a proto se na ně koukám jen o Vánocích nebo-li v zimě, lépe řečeno.

2. Čaj, káva, kakao a horká čokoláda🎅🎉
Je zima, takže bychom se měli zahřát. Když sklame topení, tak si buď vlezu do horké vany a nebo si vezmu čaj/kávu/čokoládu. Nejvíce piju asi čaj s kakaem. Káva je jen někdy, protože Vánoce jsou časem odpočinku a pohody. A káva Vám dá jen trochu víc energie než vy potřebujete. Je fajn se vyspat a ráno si dát džus na probrání organismu a potom ten čajík nebo kakao. Mňam :3 :DD.

3. Jídlo - nebo spíše cukroví?🍪🎉
K tomu dobrému pití patří také jídlo. Lépe řečeno cukroví, ale o štedrovečerní večeři je tak skvělý bramborový salát. Ne nesmíme se přežírat. Potom by nebylo místo na cukroví a to by byla tragédie. Cukroví se peče každý rok. Ano samo. Ne samozřejmě ho peče maminka nebo babička. Ale přitom je to nebaví. Všichni ho rádi mlsáme. Ale největší práce je to upéct. Proto by jste měli dát svým maminkám, babičkám, tetičkám a všem co cukroví pekli vekou pusu! Přece se to neupeče samo! ;)

4. K tomu všemu chybí jen jedna věc... RODINA✨🎉
S rodinou máte ty všechny skvělé zažitky po celý rok. Ale díky Štědrýmu Dni se můžete všichni sejít. Odložte mobily a všechna různá zařízení a jděte za rodinu. Chápu, že chcete fotky, kamarády. Ale rodina je vše co můžete mít. Když je člověk v pubertě, vzpomeňte si, jak jste jako malí rádi byli s rodiči. A teď jak se s nima hádáte protože s Vámi cloumají hormony. Zastavte se a koukněte, co všechno pro Vás nejen rodiče, ale i rodina udělali. Díky nim tu jste. Oni Vás vždy podrží. Oni Vám vždy poradí. Oni Vám vždy pomohou. Rodina je to nejlepší, co člověk může mít.

Tohle pro mě bylo překrásné téma a tak jsem si vylila srdíčko :3.

 


Comments

1 Eliss Eliss | Web | 10. december 2016 at 18:57 | React

Hezký design, přeji hezké Vánoce :)

2 Lyilla Lyilla | Web | 10. december 2016 at 22:42 | React

[1]: Děkuji. Ale chvála nepatří mně. Hezké Vánoce i tobě :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement