Weekend Terror

21. december 2016 at 15:19 | Lyilla |  Normal
Tento týden byl fakt šílený. Samý zařizování, zapomínání.. ani neví kde mi hlava stojí. Aby jste věděli o čem mluví, tak Vám tu napíšu, co se mi za tento týden stalo.

Pondělí.
Normální den. Nemám ráda pondělí. Musíte po dvou krásných, krátkých dnech vstávat. "Nííí já nechciii!" (ní je v mém případě ne, prostě říkám ní O.o). Ale tentokrát se mi nechtělo vstávat kvůi tomu, že jsem v sobotu jela do Prahy a vracela jsem se pozdě a to samé v neděli, akorád jsem jela do Brna. Moc jsem si to užila, ale ta nálada, meh. No tak začalo pondělí. Bylo to fajn, dokud nezačala škola, kde jsem usínala. Fakt jsem v jedný hodině usnula, ale nikdo si toho nevšimnul. Přežila jsem to. Konečně 6. hodina. Ale co... byla chemie. Dobře, to jsem taky nějak přežila a odpoletko taky.
Konečně doma. Jenže pak na 3 hodinový trénink ^^ zábava!

Úterý.
Jak já nesnáším brzké vstávání. No co nadělám. Vstala jsem. Měli jsme psát z Fyziky. Bylo to ízy, mám za 1. Ale co. Tenhle den prošel. Do doby když jsem měla další trénink. Tentokrát Disco Dance (V pondělí jsem měla Rock'n'Roll). Vůbec mi to nešlo. Moje nohy byly jako ze dřeva. Vůbec nepobírám. Tak mě trenérka sprdla, ale hodina a půl utekla. Šla jsem domů. Konečně zasloužený odpočinek. Ale nějak to na mě dolehlo. Divný pocit.. :/

Středa.
Dnešek byl fakt divný. Zapomněla jsem kamarádce donést dárek. Jsem strašná. Zítra totiž máme besídku a já zapomněla, že tam nebude. Bylo mi ze mě špatně. Těším se, až jí ten dárek dám s velkou omluvou. No měli jsme dějepis - test. Doufám, že to bude v pohodě.
Seděla jsem s kamarádkou (ta s tím dárečkem). Měli jsme Zeměpis. Náš třídní, já nevím. Je divný :D. Vždy, v každé hodině, mě napomene, že se bavíme. Ne kamaárdku. Mě :D. Myslím, že si na mě zasedl. No není to jisté, ale myslet si můžu cokoliv. Snad tento den dopadne skvěle. Ještě dnes mám Lidušku ( škola zaměřená na hudbu, pro děti). Držte mi palce :p <3.
 


Comments

1 Christine Christine | Web | 27. december 2016 at 17:08 | React

Aho, tak tohle mě fakt pobavilo... aspon nejsem sama kdo má divné dny :D Co se týče té středy a toho třídního... Mě můj třídní napomíná za mobil větou: Neposílej mi ty nahatý fotky :D :D

JInak moc pěkný blog, koukám že taky začínáš, já taky :) Kdyby jsi chtěla můžeme spřátelit :)

2 Lyilla Lyilla | 28. december 2016 at 13:13 | React

[1]: Moc ráda :). Šílenci jedou :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement