January 2017

Pipka co neměla čas + sny

30. january 2017 at 22:30 | Lyilla |  Diary
Jsem tu zase s novým článkem. Jsem pipka co neměla čas na svůj blog a na vás. Strašné. Je to 29 dní od posledního článku. Skoro měsíc! Proboha. Bylo to 29 náročných dnů. Měla jsem závody ve sportu který jsem začala před 3 měsíci. Myslím, že jsem dopadla celkem dobře, na to že jsem začátečník. Jestli budete chtít bližší informace, napište do komentářů. S tím sportem, přidala jsem se v srpnu ke klubu. Jsou zde 3 sporty. Dělám všechny a tak nemám v týdnu na nic jiného čas.
No ale na nic se vám tu vymlouvat nebudu a přijdu k tématu.

Každý z nás 100% mývá sny. Ať jsou to sny o zajíčcích, skáze světa či o tom, co jsme prožili. Ale co když jsou sny předpovědí? Zdál se vám takový sen? A nebo co když teď spíme a probudíme se až umřeme? Zajímavé otázky co xd. Jen odpověď nemají. Lidé už od pradavna skoumají, co je po smrti. Ale nikdo jim nedokáže odpovědět.
No. nevím jak vy, ale já mývám strašidelné sny.

Když jsem byla malá, probudila jsem se přesně ve 2:59. Nevím jak jsem to udělala, ale je to tak. Najednou bylo 3:00. Uprostřed mého pokoje byla nějaká létající kostka. Byla tam 2x smrt a 2 jiné obrázky. Když jsem se vzpamatovala, skončilo to na smrti. Ta kostka nebyla úplně kostka. Ze spoda ani ze zvrchu nebyla stěna. Snad mě chápete. To bylo černý nu. Najednou vše zmizelo a já jsem spatřila někoho stát u okna. Nevím co to přesně bylo, už je to pěkných pár let, ale budu tomu teď říkat smrtka. No tak tam stála smrtka. Hlavou se otočila směrem ke mně a zvedla ruku s prstem, kterým na mě začala ukazovat. Začala se přibližovat a svou zbraní (nevím co to přesně za monstrum bylo) začala mávat kolem sebe. V tu dobu jsem začala křičet. Přiběhla ke mně mamka. bylo 3:01. Bylo to pryč. Ale ráno když jsem si stoupla na místo kde to stálo a kde to máchalo tou zbraní, uviděla jsem na zemi svůj obrázek. Spadl ze stěny. A to jen tak samo spadnout nemohlo!

Máte taky nějaký takový příběh O.o
Jestli ne, nic takového vám nepřeji i teď po mnoha letech na to moc s láskou nevzpomínám.
Ale sny mohou být i dobré. Jak jsem zmiňovala králíčky nebo JEDNOROŽCEEEEEEE. Teda chci říct jednorožce. Nejlepší je se na noc hezky zachumlat v teplém pyžámku s teploučkými ponožkami do postýlky a nikdy nevyjííííít :D. teda teď v zimě samozřejmě! A myslet na krásné věci. Nebo nějakou krásnou vzpomínku, která se vám bude zdát a vy si mylíte, že je to realita.
1 ohlas zachrání 100 000 jednorižcůů x3

1.1.2017

1. january 2017 at 20:43 | Lyilla |  Diary
Vítejme v roce 2017. Ach to letí. Když si vezmu, že jsem nedávno byla ještě miminko ;). No. Tento den jsem strávila jako každý jiný. Ale jelikož tento den je neděle, tak jsme jako vždy jeli (já,bratr a mamka) k babičce na oběd.
/neptejte se, je to tradice.. :D/
Jelikož tento den je "slavnostní", měli jsme svíčkovou. Lidi. Co vám budu říkat.. byla to mňamka. No. Ale kvůli tomu tenhle článek není :).
Vždy se sejdeme všichni. Babička s dědou. Jejich dvě dcery. Moje mamka a mladší sestra. Od tety manžel a dvě děti. Od mamky já a bratr /rozvedená :)/. Po obědě jdu vždy nahoru. Do patra kde jsou dětské pokoje. A přijde za mnou sestřenice. Ráda si se mnou hraje..
Ale dnes jsem to udělala jinak. Jelikož chtěla být gymnastka a já nevím co ještě, tak jsem se s ni protahovala, aby se cítila víc ohebně. Moc se při tom bavila. Pak jsme trochu tancovaly na písničky a zkoušely si musical.ly. Byla to vážně zábava. Kdyby jste ji tak mohli vidět:).

No. Tohle by teda byl v krátkém popisu můj den 1.1.2017.
Tento den by jsme totiž měli trávit s tím, koho máme rádi. A kdo jel Nonstop? :D
Já teda ne :/. Umřela jsem ještě před. Jako pipina jsem si zapla budík, který mě probudil už po 00:00. Takže v OO:17 jsem slavila xd. Sice jsem se vzbudila, tenoučkým hlasem řekla: " Šťastný nový rok". A zase jsem odpadla. Sice jsem se potom probudila přesně ve 3:00, ale to je náhoda, ne? Určitě ano!
Nu. Plňte hlavně přecevzetí! Musíte tovzdát maximálně 1.2.2017. Ale nejlepší bude, když si to splníte :*.
Tento článek je teda velice krátký. Slibuji, že na jiné téma bude delší!