1.1.2017

1. january 2017 at 20:43 | Lyilla |  Diary
Vítejme v roce 2017. Ach to letí. Když si vezmu, že jsem nedávno byla ještě miminko ;). No. Tento den jsem strávila jako každý jiný. Ale jelikož tento den je neděle, tak jsme jako vždy jeli (já,bratr a mamka) k babičce na oběd.
/neptejte se, je to tradice.. :D/
Jelikož tento den je "slavnostní", měli jsme svíčkovou. Lidi. Co vám budu říkat.. byla to mňamka. No. Ale kvůli tomu tenhle článek není :).
Vždy se sejdeme všichni. Babička s dědou. Jejich dvě dcery. Moje mamka a mladší sestra. Od tety manžel a dvě děti. Od mamky já a bratr /rozvedená :)/. Po obědě jdu vždy nahoru. Do patra kde jsou dětské pokoje. A přijde za mnou sestřenice. Ráda si se mnou hraje..
Ale dnes jsem to udělala jinak. Jelikož chtěla být gymnastka a já nevím co ještě, tak jsem se s ni protahovala, aby se cítila víc ohebně. Moc se při tom bavila. Pak jsme trochu tancovaly na písničky a zkoušely si musical.ly. Byla to vážně zábava. Kdyby jste ji tak mohli vidět:).

No. Tohle by teda byl v krátkém popisu můj den 1.1.2017.
Tento den by jsme totiž měli trávit s tím, koho máme rádi. A kdo jel Nonstop? :D
Já teda ne :/. Umřela jsem ještě před. Jako pipina jsem si zapla budík, který mě probudil už po 00:00. Takže v OO:17 jsem slavila xd. Sice jsem se vzbudila, tenoučkým hlasem řekla: " Šťastný nový rok". A zase jsem odpadla. Sice jsem se potom probudila přesně ve 3:00, ale to je náhoda, ne? Určitě ano!
Nu. Plňte hlavně přecevzetí! Musíte tovzdát maximálně 1.2.2017. Ale nejlepší bude, když si to splníte :*.
Tento článek je teda velice krátký. Slibuji, že na jiné téma bude delší!
 


Comments

1 Belluška Belluška | Web | 19. january 2017 at 17:58 | React

Přeji trošku opožděně šťastný Nový rok :) jinak pěkný článek pokračuj s psaním

2 Lyilla Lyilla | 30. january 2017 at 7:05 | React

[1]: Moc děkuji :) :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama