People changing people.

8. february 2017 at 11:40 | Lyilla |  Diary
Tak tenhle článek pro vás chystám už hoooodně dlouho. Je to článek o lidech. Celkově. Žádné výjimky a tak. Jen moje postřehy a tak. Snažila jsem se aby se vám to co nejvíce líbilo. Žádný copyright pouze a jen z mé hlavy. Hraje mi k tomu písnička Closer tak jdeme na to!
Lidi mění lidi. Je na nás jaké přátele si vybereme. Jsou to pak lidé, kteří nás obklopují. Je to naše opora a tak. Měníme se po boku našich přátel. A rodiny, ale tenhle článek je teď ne o rodině. Sorry my family <3. Mám to z Riley ano.. myslím si totiž, že je to dobré téma na článek. Představte si, v dětství si vybíráme přátele. Jsme třeba výtřžníci a přítel anděl. To znamená, že po jeho boku se sklidníme. Tajmeství života? To asi ne, ale je to krásná myšlenka. Měli bychom mít více těchto lidí u sebe. Škoda, že život není jako film či seriál. Mají to tam sice také zamotané ale pak to vypadá tak lehce. Proč mi to máme těžší. No to nevadí. Snad se to zlepší :DD. Je fajn, že se s lidma ze školky můžeme posunout dál na zálkadku. A tady jsou další problémy, ale i tak se to posune dál a vše bude v pořádku. No ale pak se jde zase na střední a tady jsou problémy horší. A když půjdeme víš a víš.. nebudu na to myslet. Já sama mám ještě dost času na střední. Rok a půl! Dobře moc času ne. Lidi co obklopují mě se mění rychleji než já sama. Jdou napřed. Nechávají mě za sebou. Ale doufám, že mě nikdy neopustí. Je to moje rodina, se kterou se mohu bavit tak jak s normální moc ne. Teď to zní blbě, ale myslím to dobře. Protože rodina je rodina, ale přátelská rodina je přátelská rodina.. achjo to zní tak složitě ale složitý to vůbec není :D.
Někdy by jsme se měli zamyslet, jestli jsme si vybrali skvělé přátele. Jestli nás neovlivňují tak, až je to špatné. Tak třeba. Dobré je, brát si jednoduchý příklad. A nebýt hned celý jako on/ona. Nebo brát si skvělé rady, Dokážou nás rozesmát. Špatný příklad je, když se člověk stane druhým člověkem. Že nemá nic svého. Z ničeho nic dělá to samé co druhý člověk. Nebo se začne oblékat úplně stejně. Je to dobře a nebo špatně. Co si o tom myslíte vy? Já si teda myslím, že by každý člověk měl být takový jaký je. I když lidi mění lidi. Je to koloběh, nezastavíme to. No teď jsem se tady pěkně rozkecala.
Když si to celý představíš je to vlastně koloběh. Furt dokola jen s jinými problémy :p. Například dvě nejlepší kamarádky se zamilují do stejného kluka, ale i tak jsou pořád spolu. Nerozhádají se jako ostatní holky. Nebo kluk miluje holku ale ta holka miluje druhýho kluka nebo-li jeho nej kámoše. Takže jako wtf!! No tímhle vám chci říct, že existuje spousta příběhů a problémů. A víte co dělám já? Své problémy řeším tak jako pohoda a problémy ostatních jsou prostě na 1. místě. Já nevím. Jsem taková. Starám se o ostatní. Takové sluníčko co se stará o dobrou náladu ostatních :). Tak snad i vaši!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement