Random..

4. february 2017 at 18:10 | Lyilla |  Other
Nějaká hodná duše mi otevřela oči. Nevím kdo to byl pod přezdívkou Red Tap. On či ona, ale děkuji. Až teď jsem pochopila, že se stačí jen inspirovat. Tak lehce inspirovat. A ne to hned celý okopírovat. Zřejmě jsem byla až moc velká kopírka. Ale pokusím se to změnit. Všchno bude podle mě. O mně. Zrovna se dívám na Riley ve velkém světě, kde řeší kým vlastně jsou. Měla bych se pokusit také zjistit kdo jsem. A nezjistím to tak, že budu kopírovat. Ale tak, že se budu věnovat svým oblíbeným věcem, zálibám a tak. A jak to máte vy? Nidky jsem nechtěla být kopírka, nebo něco takového. Chtěla jsem jen být in.. Tak jako všichni ti, co to tak mají. Nebo oni to mají tak krásné a tak. Nechci se vymlouvat okay? No tohle teda ukončíme a jdeme dál.
Random. Nebo-li Náhodný. Lépe řečeno Náhodné téma? Budu tu mluvit o různých tématech. Budu sem psát věci co jsem zažila, ale je zbytečné pro ně uddělat jeden čánek :D. No. Moje mamka dneska potřebovala někam jít. A tak mě požádala, ať jí zkusím nalíčit, protože s tím chci trochu začít, protože prostě tak. Chtěla ať zkusím udělat kouřový stíny. Tak jsem si s tím tak hrála a hrála, až jsem své první dílo dokončila. Skončilo to celkem dobře a na žačátečnici prý dobrý. Když jsem to tedy dokončila, koukala jsem se na tu paletku, ostatní barvy byly tak smtné a volaly ať je použiju aspoň na sebe. No tak jsem použila modré a fialové barvy, s nádechem černé a vytvořila jsem ze sebe zombíka :D. Nejdříve to teda měl být monokl na oku a vypadal celkem slibně, jenom že jsem to přehnala, takže jsem měla polovinu obličeje nalíčenou a druhou polovinu ne. No tak jsem to použila i na druhou stranu. Já jelikož nejsem na make-up odborník tak jsem si to dnes moc pomohla.
Poprvé jsem make-up viděla na závodech u svého sportu. Disco Dance. Když si to vyhledáte, zjistíte, že ty tanečnice jsou ve většině případech přelíčené. Lépe řečeno až moc namalované, řehnané. Ale k těmhle závodům to patří. S disce jsem začala nedávno. V mé kategorii DD Hobby Juniors nás bylo 15. Když vyhlásili, že naše skupina jde na řadu, volali čísla a seřadili nás do řady. Šly jsme většinou po 3, 4 holkách na plochu, odtančily jsme každá svojí sestavu a šly další. Jenomže když to všichni odtančily poprvé šly jsme i podruhé. No potom vyhlašovali 6 holek, které postoupily do finále. Postoupila jsem do finále!! Jo! No pak jsem cvičily po 3. A zase dvakrát.
Snad vás to neunavilo. Ale čtení je někdy fajn. Dozví te se spousty nových věcí a taak. Dobře teď kecám, ale blogy jsou lepší než knížky. Aspoň já to tak mám. Mějte se :)
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama