Weekend Terror #2

9. february 2017 at 11:40 | Lyilla |  Normal
Takže tu zase máme Víkendový Teror. Tentokrát 2 díl. To je super co. Budu vám popisovat týden, myslím, že je to přesněji minulý týden. Pokud se nemýlím, ale to sand ne. Mám k tomu písničku Into You. Tak jdeme na to. Ať to mám za sebou už (myslím ten týden, protože ten byl pro mě fakt strašný). Upozorňuji. Žádný copyright. Čistě jen z mé hlavy :D.

Pondělí.
Vypadalo to jako normální den 30.1.2017. Ale taky že on byl normální. Fakt že ano. Žádný písemky. Jen tak lážo plážo. Znáte to. No tak uběhlo 6 hodin. No konečně. Potom jdu na oběd. Achjo vždy takový návala jak něco. Předbíhání a tak. Dobře dostanu obídek. Tomu se ale obídek říkat nedá. Je to zase blaf ze školní jídelny. Ale někdy asi dobře vaří nu. Myslím že to byly špagety. Náš šíkovný třídní nám oznámil že jdeme do Vrak Baru. Ale tak mi jsme se to dozvěděli asi 2 hodinu od někoho jiného. A to úplnou náhodou. Takže štěstí? No po tom skvělém obědu jsem šla na sportovky. Jsou to dvě hodiny. Takže menší odpoletko. Nevím co jsme dělali. Ale asi to bylo super jako vždy že:) pak jsem šla normálně na trénink a pohodaaa.

Úterý.
Okay. V 7:40 s mamkou přijedu před Vrak Bar. Stoupla mi přes noc rýma s kašílkem. Takže menší nemocňák nu. Čekám s makou v autě. Proč asi. Protože jsem jako jediná u Vrak Baru. Všichni byli na cestě, ale vypadalo to jako by vymřeli. No tak objevili se lidé ze třídy. Tak ahoj mamí pak po škole. Dvě hodiny a něco jsme tam byli. Byla to zábava, ale mě moje nemoc zevnitř zabíjela nemoc. Cítila jsem jak jsem strašně unavená a můj kašel byl horší a horší. Už jsem si chtěla vyrvat průdušky. Strašně mě na nich tlačilo a tak. Nepřeju to nikomu. No tak jsme šli z Vrak Baru. Já jsem ale našla po cestě nějakou energii. Divný co. Přišli jsme na 4 hodinu. Stihli jsme Fyziku. No tak tady jsem pomalu ale jistě usínala. Zvonění. Jé dobré ráno :). Pak nám odpadly další dvě hodiny protože jsme měli přednášku s fotbalistama, co u nás na škole studovali. Kk. Mohli jsme se ptát na otázky. Jednoduše jsem se jich zeptala: Real nebo Barca? (jsme fotbalová třída). Řekli real nu :/.. Šla jsem domů, ale měla jsem ještě trénink, který odpadl. Ach bože díky!

Středa.
Je to tu. Ráno se probudím a je mi nejvíc blbě. Můj kašel s průduškama se spojili s teplotou a celkově asi s chřipkou no. Takže kdo měl chřipku a teplotu a teda kašel co trhal průdušky?! Já. No jasně kdo jiný. Dnes jsme zrovna psali ze zeměpisu. Takže jsem usilovala o to, že půjdu do školy si to napsat. Marně. Jela jsem k babičce aby na mě dohlídla. Tak jsem tam tak ležela. Nešlo mi spát. A to jsem se tu noc probouzela každou hodinu asi nebo nevím. BYlo mi fakt strašně. A noje tělo to vědělo taky. Byla jsem jednu dobu strašně promrzlá. A pak zase spocená. Nakonec se to zlepšilo hlavně odpoledne. Ale když jsem chtěla jít dolů, za babičkou a dětmi (bratranec, sestřenice) tak se ozvalo: NE! Oni šli ven hrát si se sněhem a já musela být doma. Achjo teď když to pšu.. Je to strašný. Když přišli ze sněhu domů hráli si s mobilama. Jednoduše mi zavolali přes Viber aby jsme na sebe nemuseli křičet a tak jsme volali videohovor. Byla to zábava vědět že nejsem sama. A mohla jsem si s někým pokecat. Ach díky. Ale to mi nestačilo. Chtěla jsem pokecat se spolužákama ale ti nebyli ONLINE. No tak jsem čekala do večera. Na mamku abych mohla domů. I když mě přemlouvali ať zůstanu u babičky. Neposlechla jsem. Jela jsem domů. Ale měli jste mě vidět. To už tam děti nebyly, takže jsem byla dole s babičkou. Čekala jsem na mamku a dostala jsem zimnici. Když přijela musela jsem ven! Do tý zimi se zimnicí. Takže jsem umírala v autě zimou. Ale nakonec jsem se probudila asi v 1 ráno a zjistila jsem, že jsem v posteli u mamky.

Čtvrtek.
Mamka mi řekla, že jsem jak jsme přijely domů hned šla nahorů. A hned jsem umřela (jako že usnula). Prej jsem strašně mluvila ze spaní. Strašně kašlala a pořád se probouzela abych se napila. To byla jediná věc která mi pomohla aspoň na chvíli od kašle. Fakt. Vůbec jsem ale ty nemocný dny neměla chuť k jídlu jediný co jsem snědla oba dny byl nějaký oběd. Dokonce kvůli mě mamka dnes koupila mekáč. Snědla jsem polovinu svého hamburgru a už jsem nemohla. Aspoň jsem si to uschovala. Měla jsem to ještě druhý den. Ale jsem do teď ráda, že jsem to v ten den nesnědla naráz. By mi asi moc dobře nebylo. Jinak celý den jsem zase měla teploty a tak. Ostatní se trápili ve škole. Ale je to poprvé co to říkám, celkem jsem jim záviděla. Ach. Jediný co jsem zmohla byla úprava designu na blogu. Jinak do psaní mi nebylo a ani do videí na YT, protože ty už jsem měla zkouknutý. Fakt strašná nuda.

Pátek.
Zase teploty no znáte to. Ale víte co je nejhorší?! onemocněla jsem zrovna když mělo být S O U S T Ř E D Ě N Í !!! V tento den, pátek, odjížděli na soustředění. Víte jak to pro mě bylo strašný. Všichni mi sice přáli brzké uzdravení a že je škoda že nejedu a spousta dalších věcí. Achjo! Zrovna já. Musím to dohánět (přítomnost). Tolik toho stihli, ale všichni onemocněli na soustředění takže jsou nemocní teď.

No takhle vypadal můj Týden. Byl skvělý co.. každý by jste ho chtěli také :D. No nikomu nepřeji tu moji smůlu. Taková škoda. No mějte se líp než já <3.
 


Comments

1 Christine Christine | Web | 10. february 2017 at 11:26 | React

AHoj, zapsala jsem si te tedy zpět do SB, snad už se budeš blogu více věnovat :)

2 Lyilla Lyilla | Web | 10. february 2017 at 14:02 | React

[1]: Budu se snažit a to dost!

3 snilekpise snilekpise | Web | 10. february 2017 at 19:15 | React

jeej.. já byla zrovna ten týden taky nemocná :D a taky jsem se zmohla jenom na změnu desingu na mým blogu :|
jinak je mi tě strašně líto kvůli tomu soustředění a celkově jak ti bylo špatně :/ je to škoda, ale už si si určitě zdravá, že? :)
jinak do affs tě určitě beru :) zdáš se mi jako milá, mladá slečna :) což oceňuji :) určitě si na blog brzy zvykneš a "zabydlíš" se tu :) takže hodně štěstí :) (jinak omlouvám se za případné chyby.. komentář se mi bohužel smazal, tak jsem ho musela psát ještě jednou x_x)

4 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 10. february 2017 at 19:24 | React

Ach jo.. jak já bych chtěla být někdy nemocná! Ne vážně, takový kašel s teplotou by mi stačil. Já nebyla pořádně nemocná už nějaké 3-4 roky a na jednu stranu jsem samozřejmě ráda ale na druhou stranu mě to hrozně štve, protože nemoc je čas kdy můžu ležet a nikdo po mě nic nechce. Pro mě je nemoc něco jako prázdniny. Naštěstí nemívám moc bolesti nebo tak a stihnu si naspat do zásoby!
Přeji ať se co nejdříve uzdravíš! :)

5 Lyilla Lyilla | Web | 11. february 2017 at 17:17 | React

[3]: Ano zdravá už jsem a mám co na trénincích dohánět. Myslím, že komunita na blogu nebo celkově na sítích je fajm. Moc děkuji za komentář <3

[4]: Děkuji. Celkem ti závidím tvoji skvělou imunitu proti emocím :D. Kvůli tanci by se mi to hodilo. Ale díky té nemoci jsem si pěkně odpočinula a mám dost síly na vše. Tak ať si taky brzy odpočineš :D

6 Nikki Allen Nikki Allen | Web | 12. february 2017 at 15:34 | React

To vypadá dost jako vyčerpávající týden. :D Já jsem měla prázdniny a celý týden jsem spala přes den a v noci dělala blbosti. :D

7 Lyilla Lyilla | Web | 12. february 2017 at 20:56 | React

[6]::D. Tak to bych upřímně taky chtěla. Ale nevím, co by mi na to řekla mamka, takže by mi to moc nevyšlo nu :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement