March 2017

Lovely Saturday and Sunday..

28. march 2017 at 13:12 | Lyilla |  Diary
Ano, jsem zpět po delší době. Dobře delší je nejasné slovo.. ehm. Nebudu si tu stěžovat, spíše se budu radovat, usmívat a tak. Jsem radostný člověk, co skrývá smutek hodně hluboko a pustí ho, až je někde 100% sám. Pšt.
V sobotu 26.3. a neděli 27.3. jsme měli s klubem kde tancuji závody. Juch. Tancovali jsme JAZZ. Rock'n'Roll bude tuto sobotu, ale to předbíhám. Myslím si, že jsme to odtancovali dobře. Až na mě. Měla jsem tam hodně chyb, ale tak to se dá čekat od člověka, který to tancuje ani né čtvrt roku. Sakra, žádné stěžování. Střih.
V sobotu byla Taneční Skupina roku. Bylo to v Chrudimi. Tancovali jsme se stavou s názvem Kapky. Zní to divně, ale podle muziky by jste to pochopili. Tuhle sestavu mám moc ráda :3. Bylo to skvělí. V kategorii nás bylo 7. No moc nám to nevyšlo, ale byli jsme tam s profíkama a osobně si myslím, že jsme s nima udrželi dobrý krok. Skončili jsme 6., což neí tak zlý :). V neděli, to už jsme jeli takovou oddechovku. V kategorii jsme byli sami. Soutěž se jmenovala Czech Dance Masters a konala se v Brně v Bobycentru.
Jenomže v sobotu byl sraz v 15.30 (není to přesný) a návrat byl v 23.00. A hned ráno jsme měli v Brně být už v 8.30, takže jsme byli hrozně unavení. Ale zvládli jsme to. V Brně jsme dostali teda zlato a velkou pochvalu od trenérky, která je v jiném stavu.. awww. Říkala, že jsme to sice nezajeli nejlépe, ale že z nás čišila taková energie, která všem vykouzlila úsměv na tváři. Myslím si to samé. Mám naší trenérku moc ráda.
Ale týden předtím s ejedna holčina zranila. Přesněji to schytala noha, takže jsme museli jinou trenérku doučit sestavu (nabídla se sama. Bylo to zábavné a naučila se to ani né za týden. Je šikovná.

Tenhle článek jenom o těhle krátkých zprávách by byl moc krátký. chci vás informovat, že bude nová rubrika a to o knížkách a filmech. Pak jsem přidala i rubriku recenze, kde je budu recenzovat, nečekaně že :). Jinak, příště bude určitě delší článek, protože moc novinek se neodehrálo. Chystám velké věci, tak se těšte :).