April 2017

Rock'n'Roll Saturday #2

27. april 2017 at 15:56 | Lyilla |  Diary
Dne 22.4. jsem zase absolvovala závody v Akrobatickém R'n'R. Samozřejmě ne sama, ale se svýma spolutanečnicema a sestavou s názvem Turn it Up! ano, ten název je spolu s tím vykřičníkem. Někdy jsem si nemyslela, že bude zábava porazit nejlepší klub v našem městě. Teď to zní vážně hnusně, ale fakt je to krásný pocit. Porazit je dvakrát zza sebou. Musím zaklepat na dřevo, aby nám to vydrželo.
Den předtím v pátek, jsme dostaly nové kostýmy. Ale byl tu jeden maličký problém. V podstatě nebyly spojené, že byly na dva kusy. (Chápete ne..?) a tak vždy, když jsme zvedly ruce nad hlavu, vyhrnulo se nám to a nevracelo se to zpátky, tak se nám vyhrnul pupík. Bylo to horzný, ale ty kostýmy byly tak krásný!! Celou dobu jsme teda řešily, jak to bude a nakonec jsme se rozhodly, že pojedeme ve starých. Byla by to hrozná škoda, ale co se dalo dělat. Nakonec jsme všichni šli spokojeně do hajan a spaly jsme do 9:00. KDyž jsem se vzbudila, bylo to hlasně kvůli pípání mého mobilu. Holky psaly do skupiny jako šílený :D! Zahájily konvezaci o tom, že v těch dresech bychom jet mohly! Bože jo.

Přijely jsme na místo a okamžitě na místo srazu (jakože v tělocvičně). Když jsme se všechny našly, řešily jsme kostým. Nakonec jsme to vyřešily tak, že jsme si je zadělaly těma těma.
Takový ty ty no..

Závod teda dopadl dobře a my slavily vítězství.

Wattpad - nebo-li píšu si knížku!

12. april 2017 at 21:50 | Lyilla |  Books and Films
Jsem normální holka, co ráda čte knížky na aplikaci Wattpadu a tak se rozhodla i jednu psát. Je to úplně první knížka a chystám se tam udělat spoustu zajímavých konfliktů, románků a zádrhelů. Jinak k psaní tohoto článku mě doprovází seriál Dva a půl chlapa, který nikdy neomrzí! Charlie forever :D.
No knížka je o mladé Natálii, která si říká Tal. Je ze sirotčince.. ano krásně to začíná, že? Najde se její rodina, bude se dozvídat všechno co se stalo, proč ji teta nevyzvelda už dřív a 16 let strávila teda v sirotčinci. Nic neví o jejích rodičích, nemá kamarády, jenom 'gang'. Teta jí vezme do Kaliforie, kde se hned seznamuje s Theresou nebo-li Ther. Začne chodit do školy potká kluka atd.. nebudu vám tu prozrazovat úplně vše :p.
Příběh se teda jmenuje Na konci světa a je zařazen v kategorii romace. Rozhodovala jsem se mezi romance a teen fikce, ale nakonec zvítězilo romance. Tal bude i sportovně zaměřená. Momentálně má 4. části, tak s to bude dopisovat. Takže příběh na pokračování. Na začátku toho bude moc najednou, že by se to nestalo ani vám, ale pak to bude lepší :).
Omlouvám se, ale tohle je vážně jeden z nekratších článků u mě.

Rock'n'Roll Saturday

2. april 2017 at 15:52 | Lyilla |  Diary
Ano. Včera jsme měly další závody. A tentokrát v Rock'n'Rollu. Musím vám říct, že jsem očekávala, že to bude horší. A ono to bylo vážně super. Sice jsem kousek doslova zkazila, ale zase musím říct že na první závody to bylo super. Ano menší samochvála, ale někdy se člověk musí sám pochválit. Prostě si říct, jo to se ti povedlo nebo že to bylo super. Tohle vám trochu zvýší sebevědomí a pak se nebudete tak bát. Osobně mi to pomáhá a nejsem zase tak egoistická.
Tak tyhle závody se odehrávaly za Prahou, přesněji - Dražice nad Jizerou. Nazývají se Dražice Cup. Dříve jsem dělala aerobic a musím říct, že je to jiný než tady. Ta atmosféra. Bylo to vážně nádherný. S holkama jsme soutěžily v kategorii MDFJ. Znamená to Malá Dívčí Formace Junior. Nejdříve nás tam bylo 7 (v kategorii), potom 6, jely jsme s pocitem že 5 a stejně nás nakonec bylo jen 4. Fakt nechápu, kam se všichni poděly, asi se nás bály. My jsme teda jely jako 3. Ale zážitek fakt neskutečný. Miluji tenhle sport. Miluji všechny co dělám, ale každý jinak. Každý má své kouzlo. Vím, že si teď určitě myslíte, že jsem divná, ale většina lidí se mnou bude určitě souhlasit. Každý tanec má jiné klady a jiné zápory. Rock'n'Roll je dokonce prý jako sprint. Nejméně Minutu a půl musíte cvičit, vykopávat nohy a mít ostré ruce. Fakt mě to nenapadlo, ale jak mi to tak leží v hlavě je to pravda. Jinak právě teď jsem si dala pozdní přecevzetí, že se budu každou sobotu a neděli (když nejsou tréninky nebo závody, protahovat, pomůže mi to jak do sestav tak i k něčemu jinému určitě :D.
Tenhle článek dneska taky nebude nějak moc dlouhý, ale tak já vám prozradím jak jsme dopadly. Byly jsme 1: a to fakt nekecám! Já nevím tyhle tance ke mně asi sedí, strašně mě to baví a vždy před mám trému.. ale jak přijdu na plochu kde se tančí, všechno ze mě opadne a já mám pocit, že jsem tam sama. usmívám se na holky a když to poštvu tak se nepřestanu usmívat a chytnu se. Sice mě moc nebaví to líčení, který musím podniknout, ale dá se to. Fakt moc nadšená jsem ze sebe i když se mi to moc nepovedlo.