May 2017

Rock'n'Roll Saturday #3

7. may 2017 at 9:07 | Lyilla |  Diary
Ano, ano. Já nevím, ale z tohodle bude asi nějaká dlouhodobá série. Napiště mi do komentářů, jestli vás to vůbec baví číst, aby jste mi tady postupem času nevymizeli..

Dne 6.5.2017 se konaly závody v Náchodě. MDFJ formací bylo 8, což znamená, že se jede zakladní kolo. Tam se 4 nejlepší dostanou rovnou do finále a ostatní musí do opravovacího kola. Tam postoupí jenom 3, takže ti poslední už nikam nejdou. My jsme se dobojovaly hned do finále s tím, že jsme dostaly nejvíce bodů. Pak jsem čekaly, protahivaly se a tak.. Pak přišlo rozlosování. To znamená kdo jak kdy půjde. (Třeba nevím, Trutmov půjde 1. a my poslední). A my jsme nakonec šly poslední. Jo a finále se jezdí na svou hudbu, jinak jdete na tu, co vám vyberou oni. Třeba jestli znáte tu písničku co byla použita v reklamě: Já když mám elekřinu levnou, tak stejně tak plyn.. ouoo.
Tak přesně tohle je nejhorší písnička! Ale my jí neměly:3 dostaly jsme úplně skvělou, ale už si nepamatuji název. Skončily jsem s body 6,64 a druzí měly 6,54. Vítězství!