13 reassons why..

13. june 2017 at 19:24 | Lyilla |  Diary
Už jsem v tom také až po uši. Nikdy, ale vážně nikdy, v životě jsem nesledovala seriál tak napínavě, jako je tenhle. Ne vážně, teď si nedělám srandu. 13 reassons why je pro mě nejúžasnější seriál pod sluncem. Jestli netušíte, o čem to je, tak vám to s radostí popíšu. Tenhle seriál mě vážně něčím naplňuje, nevím čím. Je to o sebevraždě, zradách a celkově střední škole. Ale.. netuším. Je to prostě moje životní láska

Seriál je o dívce jménem Hannah Baker (Hana Bakerová), která spáchala sebevraždu a chlapci jménem Clay Jensen. Hannah než zemře, tak nahraje 13 kazet, na kterých je 13 důvodů, proč se zabila. 13 lidí, kteří jsou ty důvody. Clay je jeden z těch, co ty kazety dostane. Tajně ji miloval, ale nikdy to neřekl. Všichni to na něm jen poznali. 13 kazet jsou dané v krabici, kde je i mapa s vyznačenými místy. Hannah zemřela, že se podřezala ve vaně. Její rodiče se snaží udělat vše proto, aby věděli proč. Ano, pro ty ta nahrávka zřejmě není. Calyiovi se při poslouchání nahrávek vybavují různé scény. Dokonce vidí, co dřív neviděl.
Tento článek je mnohem kratší, než vždy bývá. Bude to tím, že nemám čas. No mohla bych vám říct, proč. Je v tom zapletená škola a tancování. To je vše. Plus jsem delší dobu neměla.. nápad, námět. Chci se vám omluvit, ale to vám asi stačit nebude. Nevadí, nějak si to odpykám.
 


Comments

1 Eliss Eliss | Web | 13. june 2017 at 19:36 | React

Zatím jsem viděla jen dva díly, ale těším se na pokračování :)

2 Lyilla Lyilla | 13. june 2017 at 19:46 | React

[1]: U mě to bylo. "Jo tak se podívám na jeden díl.." po dvou dnech. "Sakra kde mám hledat 6?!".. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement