Something..?

15. june 2017 at 20:18 | Lyilla |  Diary
Co se stalo? Nic, jsem jsem se změnila? Ne to ne. Jsem furt stejná. Stejně, proč se musí měnit člověk a ne ostatní. Nepochopím. Ale třeba je změna dobrá. Jednou za uherský rok, jak se říká, to třeba prospěje. Nebo se jednoduše ohlédnout za sebe. Tento rok, můj rok, byl naprosto.. jak by se to dalo říct. Moc rychlý? Jo to je asi to slovo. Tento rok moc rychle uběhl. Jsem v osmé třídě. Dřív jsem byla v hrozné rutině, furt to samé. Ale tento rok, jak jsem začala tancovat, tak se odemkla nové přihrádka. není to to samé. Je to jiné. Klidně si teď myslete,že jsem blázen, nevadí mi to. V tomto roce se přihodily i jiný události. Byla jsem poprvé mimo Česko, poznala jsem pravou kamarádku. Mám novou partu lidí, které nevadí má vada (o té jindy).. Je toho spousta. Spousta krásných i smutných příběhů, škola ta byla taky velmi těžká, ale dotáhla jsem to na dvě dvojky tak jsem na sebe pyšná :D. Moje závody jsem vám většinou popsala, jaký byly, úspěšné či nikoli. Potkala jsem skvělé spolutanečníky. Tento rok byl skvělý. Ale jak jsem řekla, moc rychlý. Nějak jsem vlastně nepostřehla, že příští rok jdu do devítky, výběr střední, občanský průkaz atd. Teď si tu vylívám srdíčko, v podstatě jsou to jen mé myšlenky dohromady, jsem velice zmatený člověk v posledních chvílích, ale dá se to :D. Doufám, že váš rok byl aspoň trochu pomalejší. Nezapomeňte užívat si všechny nádherné chvíle v životě. Wau nějaké velké rady tady.. :D
 


Comments

1 Katie* Katie* | Web | 27. june 2017 at 13:15 | React

Souhlasím, že změna je občas fajn. Jen by v ní měla být míra a neměla by být jen prostě nutná. Člověk by furt měl být takovým jakým je a chce být :)
Je zajímavé jaký jsi zattím měla rok. Pěkné i horší věci. Ale fajn :) A že to rychle utíká? Taky se mi zdá. Občas. Občas naopak ne. Někdy je to fajn, ale občas by to chtělo spomalit no :)
Je fajn, že ale máš partu, kamrádku, děláš věci, co tě baví. Osmá třída teprve. Devítka bude ok, tedy, alespoň já se ji bála zprvu a nakonec byla dejme tomu vpoho :D Článek se dal pochopit neboj :) :D Občas jsou takové myšlenky třeba vypsat no :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement